Birleşik Otomat Sistemleri (BOS) sunduğu yeni teknolojiler, yenilikçilik ve hizmet kalitesiyle sektörde fark yaratan bir markadır. Otomat sistemlerinde sunduğu zengin ürün gamıyla özellikle işletme sahiplerinin ve profesyonel yöneticilerin tercihlerini etkilemiştir.

BOS için müşteri memnuniyeti sadece tüketicilerin 7/24 taze ve kaliteli ürüne erişebilmesi değildir. BOS, işletme sahipleri ve yöneticiler açısından da sunduğu sistemlerin verimlilik düzeyini düzenli olarak artırmaktır.

BOS otomat serileri, tüketicilere, ürünlere en uygun fiyatlarla ve çabuk ulaşma olanağı sağlar. Gerek cihazların yenilikçi teknolojisi, gerekse ödeme sistemlerindeki esneklik işletmelerin bakım, servis ve kullanım maliyetlerini düşürmesini kolaylaştırır.

Ülkemizin önde gelen kurumlarına sunduğu hizmet kalitesiyle tanınan BOS’un işletme dostu çözümleriyle tanışmak için bu formu doldurmanız yeterli.


Yüksek Standartlar

İtalya’nın ünlü markası Mavea Vending, Avrupa Birliği endüstriyel standartlarını başarıyla karşılayan en son teknolojisi, farklı amaçlara uygun yedek parçaları ve BOS servis güvencesiyle aradığınız sistemlerdir.

Gıda Güvenliği

Dünyanın önde gelen ve tanınmış markalarını, zengin çeşitlerle, her zaman taze ve güvenilir ambalajları içinde sunan otomatlarımız, en son teknolojisiyle gıda güvenliği kalite standartlarına uygundur.

Hizmet Kalitesi

Otomat sistemleri, bir kurumda hizmet kalitesinin en önemli göstergelerinden biridir. BOS 7/24 hizmet anlayışıyla otomatlarınızın sürekli çalışır durumda olmasını sağlar, zengin ürün çeşitleriyle müşteri / çalışan memnuniyetinizi en üst sıralara taşır.