Soğuk İçecek Otomatları

Ağırlık

1 KG

Genişlik

91 CM

Derinlik

79 CM

Yükseklik

183 CM

Soğuk İçecek Otomatları

Soğuk içecek otomatları, soğuk içeceklere hızlıca ulaşabilme imkanı sunar. Bu otomatlarda kola, meyve suyu, soğuk su gibi seçenekleri bulabilirsiniz. 

Soğuk içecek otomatları ne işe yarar?

Soğuk içecek otomatları kola, fanta, meyve suyu, enerji içecekleri, soğuk çaylar gibi ürünlere ücret karşılığında hızlıca ulaşmanızı sağlar. Otomatlar 7 gün 24 saat kullanılabilir olduğundan erişilebilirlik açısından da büyük avantajdır.

Soğuk içecek otomatları nasıl kullanılır?

Soğut içecek otomatlarından bir ürün almak istediğinizde, seçtiğiniz ürünün üzerinde belirtilen fiyatı ödeme yerine bırakabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünü tuşladığınızda ürün otomatik olarak hazneye düşecektir. Soğuk ürünü bu şekilde alabilirsiniz. 

Soğuk içecek otomatlarının avantajları nedir?

Soğuk içecek otomatlarının en büyük avantajı, 7 gün 24 saat boyunca sağladığı ulaşılabilirliktir. Metro, tren, uçak yolculuğu esnasında bulunan otomatlardan uygun fiyata soğuk içecekler satın alabilirsiniz. Sadece yolculuk değil, okul, iş yeri, hastane, fabrika gibi geniş alanlarda size yine ulaşım avantajı sağlayacaktır. 

Soğuk içecek otomatları nerelerde kullanılır?

Soğuk içecek otomatları genellikle metro, tramvay, havaalanı, tren gibi ulaşım alanlarının sık olduğu, içeceklerin ise kolayca bulunamadığı yerlerde bulunur. Kolaylıkla herkesin 7 gün 24 saat ulaşabileceği yerlerde bulabilirsiniz. Sadece ulaşım alanlarının sık olduğu yerlerle sınırlı değildir. Fabrika gibi çok kişinin çalıştığı geniş çalışma ve iş alanlarında da yer alır. Aynı zamanda okullarda, üniversitelerde, kampüslerde her katta, her köşede bulabileceğiniz otomatlar büyük avantajdır. Bunlar dışında hastanelerde de soğuk içecek otomatları bulunur. Büfeler, marketler, istasyonlar soğuk içecek otomatlarının sıkça bulunduğu yerlerdir.

Soğuk içecek otomatlarında sunulan ürünler nelerdir?

Soğuk içecek otomatlarında sunulan ürünler farklı soğuk içecek çeşitlerinden oluşmaktadır. Bu soğuk içecekler arasında meyve suları, cola fanta, soğuk kahve, enerji içecekleri gibi farklı içecekler bulunmaktadır. Meyve suları arasında vişne, portakal, karışık, kayısı, şeftali gibi meyve suları çeşitleri yer alabilir. Soğuk kahve çeşitleri arasında latte, cappucino, americano gibi kahvelerin soğuk çeşitleri yer alır. Bunlar genellikle teneke kutu içeceklerdir. Aynı zamanda enerji içeceği çeşitleri de bulunabilir. Soğuk su da soğuk içecek otomatları arasında yer alan ürünler arasındadır. 

Soğuk içecek otomatları nasıl çalışır?

Soğuk içecek otomatlarını çalıştırmak için öncelikle ne içeceğinize karar vermelisiniz. Seçeneğinizi yaptıktan sonra üzerinde yer alan para butonuna bozuk para veya kâğıt parayla ödemeyi yapmalısınız. Seçtiğiniz ürünün kodunu tuşlamalısınız. Ürününüz hızlıca hazneye düşecektir. Hazneden alabilirsiniz.

Soğuk içecek otomatlarının temizliği nasıl yapılır?

Soğuk içecek otomatlarının temizliği hijyen açısından önemlidir. Sıcak buhar makineleri ile temizliği yapılabilir. Aynı zamanda otomatların iç kısmı da yine uzman elemanlar tarafından açılarak iç temizliği yapılabilir.

Soğuk içecek otomatı kiralama hakkında bilinmesi gerekenler nelerdir?

Soğuk içecek otomatları, iş yerinizde, okulda, üniversitelerde, fabrikalarda ve pek çok çalışma alanlarında, kamusal alanda kullanılan, ihtiyacı duyulan bir üründür. Öncelikle kiralamak istediğiniz otomatın kahve, çay, içecek veya yiyecek otomatı(açılacak sayfaya link) olup olmadığına karar vermelisiniz. Yeme- içme dışında da farklı otomat çeşitleri vardır. Bunlar arasında maske, fotoğraf, gazete hatta çamaşır makinesi çeşitleri de vardır. 

Soğuk içecek otomatı fiyatları nedir?

Soğuk içecek otomatları, içerisinde bulundurduğu ürün çeşitliliğine göre fiyatı değişir. Otomatın kapasitesi düşükse daha uygun fiyatlı olacaktır. Eğer otomatın kapasitesi yüksekse, farklı pek çok ürünü içerisinde barındırabiliyorsa daha yüksek fiyatlı olacaktır. 

Soğuk içecek otomatları tek çeşit üzerine de kurulabilir. Bu da yine fiyata etken sebeplerden olacaktır. Aynı zamanda bozuk para, kâğıt para veya kart gibi ödeme seçeneklerine sahip olması, LED ekran gibi özelliklerinin bulunması da fiyata etki edecektir.

Eğer çok yüksek fiyatlar ödemeden soğuk içecek otomatı almak istiyorsanız, kiralama seçeneğini de düşünebilirsiniz.