Çevreye saygılı

BOS otomatları Avrupa standartlarındaki çevre yönergelerine uyumlu, A+ serisi az enerji tüketimli modellerden oluşur. Otomatlarımız ideal ısı yalıtımına sahip ve çevre dostu malzemelerden üretilmiştir.

Teknolojiler Fabrika ve üretim alanlarında

BOS otomat sistemleri ülkemizin önde gelen üreticilerinin fabrika ve geniş iş alanlarında işçilerin ve diğer çalışanların atıştırmalık, yiyecek, içecek ihtiyaçlarını kolayca karşılamasını sağlar. İş mesaisi yoğunluğunda çalışanların keyifli birer mola vermesini sağlayan BOS otomatları soğuk içecek, yiyecek ve atıştırmalık, sıcak içecek tercihleri için tasarlanmış çeşitli modelleriyle işletmelerin gözdesidir.

Okullarda ve kampüslerde

Günümüzde orta öğretim kurumları, liseler, üniversiteler ve dershanelerde yaygın bir şekilde kullanılan otomat makineleri günümüzde kantinlerden daha çok ilgi görmektedir. Değişken hacimleri ve fiziki tasarımlarıyla hemen her köşede hizmet verebilecek şekilde üretilmiş olan BOS otomatları, sağladığı gıda güvenliği, kesintisiz çalışma gibi özelliklerinin yanı sıra farklı ödeme seçeneklerini desteklemesiyle işletmenin mali yönetimine de katkıda bulunmaktadır.

Hastane ve sağlık merkezleri

Her gün onlarca hasta ve hasta yakınının uğradığı sağlık merkezleri ve hastaneler, insan yoğunluğunun yanı sıra çeşitli nedenlerle bireysel ihtiyaçların acilen giderilmesinin önemli olduğu işletmelerdir. BOS otomatları, ülkemizin değerli sağlık kurumlarında gerek çalışanların, gerekse müşterilerin yiyecek içecek gereksinimlerini hızlı bir şekilde karşılar.

Ofis alanları ve iş merkezlerinde

Günümüzün yoğun tempoya sahip metropollerinde ofis yaşamı da stresli ve hareketlidir. BOS otomatları çalışanların üzerindeki mesai yorgunluğunu soğuk içecekler, hazır yiyecekler ve tabii ki, dikkati toplamaya yaran keyifli kahve ve çay molalarıyla renklendirir.

Spor salonlarında

Fit kalmak isteyenler, sağlığına dikkat edenler ve hayatın temposuna ayak uydurmayı hedefleyenlerin üye olduğu ve spor müsabakalarının kalbi olan tesisler, BOS otomatları için ideal ortamlardır. Müşterileriniz enerji tüketimiyle birlikte gelen açlık ve susuzluk hissini BOS otomatlarındaki zengin yiyecek ve içecek çeşitleriyle gidersin. Özel gıda tüketim ihtiyacına göre ayarlanabilen BOS otomatları, müşterileriniz ve ziyaretçilerinizde memnuniyet hissi uyandırır.

LED aydınlatma parlak vitrinler

İşletmelerde otomatlar her zaman aydınlatılmış noktalarda yer almayabilir. Müşterinin seçimini rahat yapabilmesi ve iyi vitrin görünümü sağlaması itibarıyla şık LED aydınlatma donanımına sahip olan BOS otomatları bulunduğu yerde dikkat çeker.