KOLAYÖDEME

Modern ödeme alışkanlıklarını destekliyoruz

Çeşitli ödeme seçenekleri günümüzde hayatı kolaylaştıran bir özellik olarak BOS otomatları için de geçerlidir. BOS otomatları, farklı ödeme seçenekleriyle işletmenin envanter kullanımını kolaylaştırır.

İkram sistemi modelinde çalışanlarınız veya konuklarınıza herhangi bir sınırlama koymadan otomatlardan faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

Kartlı yükleme modeli ise işletmelerin daha çok tercih ettiği bir modeldir, belirlediğiniz aylık bir tutarı çalışanlarınızın kartına yükleyebilir, bireysel yiyecek içecek tüketimini onların yönetimine bırakabilirsiniz. Personeliniz kendisine ayrılmış tutarı aştığında ödemesini yaparak kartını ayrıca doldurabilir. Böylece otomat kullanım maliyetlerini denetim altında tutabilir, işletmenin bu kalemdeki finansmanını rahatlatabilirsiniz.

Nakit ödeme seçeneği ise çalışanlarınızın ya da müşterilerinizin BOS otomatlarından kağıt ve madeni paralar ile yiyecek içecek satın almasını kolaylaştırır.

Günümüzde yaygın olarak kullanılan kredi kartları BOS otomatlarında da kullanılabilir. Kredi kartlı ödeme ortada herhangi bir nakdi para trafiği olmadığı için işletme adına da güvenli ve etkili bir yöntemdir.

Kartlı yükleme

Nakit

Kredi kartı