Yiyecek ve atıştırmalıklar

Bisküvit, çerez, kuru yemiş ve cips paketleri günün her saati taze ve kullanılmaya hazır… Yoğun iş molalarında lezzet keyfi yaşamak için… ManeaVending’in teknoloji harikası şık otomatları, işletmelerin zevkli buluşma noktasıdır.

Sıcak İçecek Otomatı

Çay kahve otomatlarında endüstrinin lider markaları Azkoyen ve Evocagroup’un göz zevkine hitap eden ve farklı ihtiyaçları birarada karşılayan otomat modelleriyle müşterilerinizi, çalışanlarınızı mutlu edin. Şık LED aydınlatmalı butonları, zengin çay kahve seçim olanakları, sağlam ve güvenli tasarımları, enerji dostu ve ekonomik ömürleriyle bu otomatlar, diğerlerinden açık ara önde yer alıyor.

Soğuk İçecek Otomatı

Yaz sıcağında buz gibi bir meyve suyu… Mesai yorgunluğunu alan bir enerji içeceği… Ağır bir yemek sonrası serin bir maden suyu. Hemen yanı başınızda. Çalışanlar, konuklar veya müşterilerinizin çok rahat erişebildiği ManeaVending otomatları, aradığınız boyutlar ve hacimlerde BOS hizmet güvencesiyle daima dolu.

Su Otomatları

Su otomatları, suya ihtiyaç duyulan anlarda hızlıca erişebilmeyi sağlar. 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz soğuk su otomatları temiz içme suyuna hızlıca erişim sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.

Sporcu Otomatı

Sporcu otomatları,spor salonları, spor tesisleri veya fitness merkezleri gibi yerlerde kullanılan otomatlar olarak tanımlanabilir. Bu otomatlar, sporcuların ihtiyaç duyabileceği çeşitli ürünleri sunar ve sporcuların antrenmanları sırasında veya sonrasında ihtiyaç duydukları malzemeleri temin etmelerine yardımcı olur.